veranstaltet: Vinothek Benešov
Adresse: Na Chmelnici 696, Benešov
Land: Česká republika
internet:
Anfang:
Ende:
Chystáme pro Vás velmi zajímavou degustaci v níž poprvé v naší vinotéce, půjde o SNOUBENÍ VÍNA A POKRMŮ. Akce se bude konat ve čtvrtek 27.6.2013 od 18.30 hod. Delikatesy pro Vaše chuťové pohárky připraví šéfkuchař Lukáš Vokřál. Ve spolupráci s ním pro Vás vybereme deset druhů vína, vždy podle nás to nejvhodnější k danému pokrmu. Rezervace předem je nutná.
[ 7. června 2013 | Autor: R. Kubín ]
Budou pro Vás připraveny delikatesy jak sladké, tak slané, kořenité i jemné s ovocem, sýrem, a řada dalších. Budete moci zhodnotit a poznat mnoho zajímavých kombinací vůní a chutí, které doplněny vhodným vínem jsou skutečným kulinářským zážitkem.
Kompletní cena: 350 Kč/os.
Hlašte se ve vinotéce už nyní, rezervace předem je nutná.
Počet míst je omezen, rezervace míst na e-mail richard.kubin@vinoteka-benesov.cz, nebo si svoji účast zajistěte telefonicky na č. 721 288 185. PLATBA VE VINOTÉCE PŘEDEM PŘI OBJEDNÁNÍ.