Vinařství Petr Bíza z Čejkovic

veranstaltet:

Geschäft BV Gurmet Morava

Adresse: J. Palacha 122/6, 690 02 Břeclav
Land: Česká republika
internet: http://www.gurmetmorava.cz
Anfang:
Ende:

Ve čtvrtek 26.9. 2013 představí svou produkci vín Ing. Petr Bíza. K ochutnávce bude připraveno 11 vzorků.

Vinařství Petr Bíza je rodinná firma založená v roce 1999 a navazuje na tradici předků, kteří přišli v roce 1771 z Francie na Moravu. Vinařství se nachází v obci Čejkovice, jedné ze tří největších vinařských obcí v České republice. Rozloha vlastních vinic vinařství je 5 ha a roční produkce 65 000 lahví.

Rodinné vinařství pod vedením vinaře Ing. Petra Bízy se specializuje na výrobu přívlastkových, archivních a speciálních vín nejvyšší kvality.

Vlajkovou lodí vinařství je Grand Cuvée Bizé a Grand Cuvée Caberner. Specialitou vinařství je výroba slámového vína z červené odrůdy Neronet a sektu kvašeného v láhvi.

Filozofií rodinného vinařství Petra Bízy je vyrábět vysoce kvalitní vína, která zaujmou jak začátečníka tak i odborníka.

Termín: 26.9.2013 od 18.30 h.
Místo: Kavárna Arcadia v Břeclavi

Vstupné: 250 Kč, vstupné obsahuje drobné občerstvení a poukaz v hodnotě 100 Kč, který lze uplatnit na nákup degustovaného vína příp. na zboží v Gurmet shopu a nově i v kavárně Arcadia.

Na akci je nutné se přihlásit předem prostřednictvím e-mailu: info@gurmetmorava.cz nebo sms na tel.: 731 530 942

© Copyright 2011 | Kontakt | Gebrauchsanweisung | Werbung und Marketing | links | English Deutsch česky
Wein, Bewertung, Punktwertung, Weindegustation, Vinotheken, Weinbau, guter Wein, ausgezeichneter Wein | sitemap