Champagne Canard-Duchene

organizza:

enoteca VINO & spol. Dejvice

Indirizzo: Hergetova Cihelna, Praha 1
Nazione: Česká republika
internet:
Inizia:
Fine:

Vážení přátelé a klienti,

Champagne Canard-Duchene, ve spolupráci s VÍNO & spol., si Vás dovoluje pozvat na prezentaci svých vín, která se koná v pátek 27.9.2013 od 18h v horních prostorách restaurantu Hergetova Cihelna (Kampa Group) v Praze 1.
Vstupné je Kč 500,- na osobu (platba v hotovosti na místě) a počet účastníků je pevně omezen na 60.
RSVP

Pokud zůstanete na večeři, dejte nám prosím vědět a my pro Vás rezervujeme stůl v restauraci (v případě konzumace Champagne Canard-Duchene platí korkovné Kc 250,- na láhev + maloobchodní cena láhve).

Věříme, že i Vy oceníte kvalitu "nejvíce otevíraného Champagne ve francouzské top-gastronomii", kde se láhev Canard-Duchene otevře každých 15 vteřin!

Na viděnou se těší

Michal Zazvonil a tým VÍNO & spol.

© Copyright 2011 | Contatto | Domande frequenti | Pubblicità e Marketing | Link | English Deutsch česky
vino, rating, punteggio,degustazione a vino, cantina, enoteca, recensione vino , vino buono | sitemap