Top rated wine

.

E-mail

Password

Sign up - Wiono helps you find wines you will love

Discover new wines

Large database of all Czech and foreign wines, many reviews and ratings helping you to find the right wine for every occasion.

Share

Share your experiences with you favourite wine. Discuss wines with wide and friendly community. Get close to winemakers and sommeliers.

Buy wine

Shop wines smartly and choose delicious wines for a good price in the best stores.

Find and rate a wine

Find and rate a wine

Wine tasting

Wine tasting

Find and rate a wine

Wine shops, Stores,
E-shops

Find and rate a wine

List of Wineries

News

Cellarius BudečskáCellarius Budečská
MALBEC DAY Letos v dubnu oslavíme již po čtvrté mezinárodní den Malbecu. A jak také jinak než-li zajímavou degustací krásných vín této odrůdy. Při této příležitosti si Vám dovolujeme nabídnout možnost získat zdarma vstupenku na mimořádnou akci pouze pro zvané pořádanou pod záštitou argentinského velvyslanectví. Velká degustace Malbeců se uskuteční již 3.4.2014 v gurmánském paláci Julius Meinl. Podmínkou pro získání pozvánky na tuto akci je nákup argentinských vín (nejlépe malbeců) z našeho portfolia v celkové hodnotě 3000 Kč dle podmínek našeho e-shopu. A máme opravdu co nabídnout. Vybírat můžete z široké nabídky těchto argentinských vinařství: Alfredo Roca Las Moras Bodega Weinert Las Perdices Do objednávky prosím napište poznámku "Vstupenka na Malbec Day" a adresu pro její doručení. Případně Vám bude doručena spolu s víny. Zájemci neváhejte, počet vstupenek je omezen...

Vinné sklepy Kutná HoraVinné sklepy Kutná Hora
Kutnohorský vinař: Lidé začínají vnímat, že navazujeme na tradice Svatý Mikuláš /ROZHOVOR/ - Víno, kombajny a zpěv. Na zámek Kačina u Svatého Mikuláše na Kutnohorsku míří vinaři a farmáři, aby společně oslavili dožínky. Na druhý ročník velkolepé slavnosti vína, dobrého jídla 
a zemědělských tradic - Vinobraní na Kačině se tuto sobotu opět chystají tisíce milovníků vína z celých středních Čech.

Vino Hort
Fotoreport degustace vinařství Hort 2. 5. 2013 | winehouse.cz Máme rozsáhlý sortiment vín přímo z moravských i z českých vinic. Vybíráme si výhradně dodavatele kvalitních vín. Pravé milovníky vína jistě překvapí náš výběr vinařských potřeb a nejrůznějšího příslušenství.

U KapličkyU Kapličky
Vinařství U Kapličky získalo ve Francii za svůj Sauvignon zlato Břeclavsko, Blois – Sauvignon, výběr z hroznů 2011 ze zaječského Vinařství U Kapličky bojoval na mezinárodní odrůdové soutěži Concours Mondial du Sauvignon ve Francii v nejužším finále o titul šampiona. Nakonec získal zlatou medaili, stejně jako společnost Livi Dubňany a Vinařství Krist z Milotic.

Vinselekt Michlovský a.s.Vinselekt Michlovský a.s.
Michlovského kniha naučí ochutnávat víno Břeclav - Jak spávně ochutnávat víno? To naučí nová příručka nazvaná Encyklopedie degustace vína. Více než stosedmdesátis­tránkovou knihu sepsal pro odborníky i laiky rakvický vinař Miloš Michlovský.

Josef ValihrachJosef Valihrach
Valihrach si z Francie přivezl čtyři zlata. Z toho dvě velké Krumvíř – Francouzská mise vyšla krumvířskému vinaři Josefu Valihrachovi na výbornou. Z prestižní soutěže Concours International des Vins a Lyon přivezl čtyři zlaté medaile. Z toho dvě velké.

Znovín Znojmo, a.s.Znovín Znojmo, a.s.
Víno nechceme usměrŠČtyřikrát se vinařství Znovín ze Znojma probojovalo do finále soutěže Vinařství roku. Vítěznou plaketu si ale její ředitel Pavel Vajčner mohl potěžkat až letos. Vítězství získal Znovín paradoxně za rok, který považovali mnozí vinaři za jeden z nejhorších kvůli jarním mrazům, suchu a neúrodě.

Vinařství rodiny ŠpalkovyVinařství rodiny Špalkovy
Degustace vinařství Špalek ve vinotéce Vínostyl Degustace vinařství Špalek ve vinotéce Vínostyl

VinoLand.czVinoLand.cz
Přátelé dobrých vín, společnost Viňa Tarapaca se rozhodla ukončit produkci jedné řady svých výtečných vín z vybraných poloh (Terroir) a sloučit ji do budoucna s řadou Gran Reserva. Ti z Vás, kteří se zúčastnili velké degustace vinařství Tarapaca v loňském roce, tak ví, že vína z řady Terroir patří mezi to nejlepší co Tarapaca nabízí. Do doprodání posledních zásob této řady máte možnost si tato výjímečná vína zakoupit v akci 4+2. NAPOSLEDY! Vína řady Terroir již nebudou nikdy k dispozici. Tarapaca Terroir 4+2 ZDE - historicky poslední možnost si objednat tuto řadu vín V objednávkách můžete zadat 4 nebo i 6 ks k objednání (případně násobky), ale vždy Vám budou naúčtovány pouze 4 láhve a 2 obdržíte zdarma. Za tým Tarapaca Robert Melich

SadílekSadílek
Těší mě, když víno chutná kamarádům, říká vinař Sadílek Hustopeče /VINAŘI POD LUPOU/ – Hustopečský vinař Antonín Sadílek vyrobí ročně asi deset tisíc lahví vína. Spíše než nově vyšlechtěné odrůdy sází na tradiční jako Veltlín.

Josef ValihrachJosef Valihrach
Valihrachovo Chardonnay ve Francii znovu zabodovalo Krumvíř, Macon - Krumvířský vinař Josef Valihrach se dostal potřetí za sebou mezi elitu světových výrobců Chardonnay. Jeho výběr z bobulí ročník 2011 obsadil na světové přehlídce Chardonnay du Monde ve francouzském Maconu čtvrté místo.

Vino Hort

Josef ValihrachJosef Valihrach
Vinař Valihrach potřetí mezi světovou elitou výrobců Chardonnay Moravský vinař Josef Valihrach z Krumvíře na Břeclavsku se dostal potřetí za sebou mezi elitu světových výrobců odrůdy Chardonnay.

Jiří Šilinek
@Vinařství Jiří Šilinek

Bogle
Bogle Vineyards Old Vine Essential Red 2010: Two Thumbs Up Wine Review - YouTube What makes this $11 wine so special? The magic here is the blend of concentrated fruit from Bogle's Old Vines and the elegant finish. That's why this 2010 Es...

Nové VinařstvíNové Vinařství
Degustace v Ústí nad Labem - Nové vinařství, Drnholec Dne 17. ledna 2013 jsme přivítali v Klubu přátel vína Ústí nad Labem další vinařství, které má slovo nové přímo v názvu. Nové vinařství z Drnholce. Podrobnosti v následující reportáži. O víně > / Vínovinky a reportáže / Reportáže O víně

Community news

© Copyright 2011 | Contact | Frequently asked questions | Advertising and Marketing | Links | English Deutsch česky
Wine, rating, scoring, wine tasting, winery, wine shop, wine bar, wine review, good wine | sitemap